Jak formułować pytania do Tarota?

PYTANIA-DO-TAROTA

Tarot jest jak otwarta księga w której zapisane są odpowiedzi na wszystkie nasze pytania. Tarot nie owijają w bawełnę, zamiast tego niekiedy nawet nader bezczelnie wywala kawę na ławę ujawniając najdrobniejsze szczegóły danej sytuacji. Aby było to jednak możliwe potrzebne jest pytanie – jasne, precyzyjne, wynikające z konkretnej potrzeby uzyskania informacji. Tylko jak je sformułować, aby uzyskać ich jak najwięcej? Postaram się podpowiedzieć.

Wszystko czyli nic…

“Proszę mi napisać co mnie czeka w życiu, tak ogólnie?” – to pytanie, które spędza sen z powiek niejednej tarocistki. Bo co by tu napisać? Ogólnie, czyli o finansach? A może jednak o miłości? W przesłaniu każdej karty Tarota zawarte są konkretne informacje – wykorzystaj je zadając konkretne pytanie a zatem…

Bez pośpiechu…

Z całą pewnością wiesz jaki aspekt Twojego życia aktualnie najbardziej Cię interesuje. Jeśli borykasz się z jakimiś trudnościami lub po prostu ciekawi Cię finał jakiejś sytuacji napisz konkretnie właśnie w tej sprawie.   

Pani powinna to wiedzieć…

Niezwykle pomocne jest, kiedy poza samym pytaniem ze strony rozmówcy otrzymuję również krótki opis sytuacji z którą jest ono związane. Jeśli pytasz np. o przyszłość sfery uczuć napisz czy jesteś w związku, czy dopiero chcesz kogoś poznać. Jeśli w Twojej relacji z partnerem dzieje się coś niedobrego wspomnij mi o tym, napisz o swoich wątpliwościach. Im więcej uzyskam od Ciebie informacji tym łatwiej będzie mi szukać w kartach tych aspektów, które niosą ze sobą dla Ciebie jak najwięcej wskazówek i wyczerpują interesujący Cię temat.

Co złego spotka mnie jeszcze w życiu?

Nie projektuj się na negatywne zmiany, niepowodzenia i porażki. Jeśli z góry założysz, że nie spotka Cię w życiu nic dobrego istnieje duża szansa, że tak właśnie faktycznie się stanie. Pamiętaj, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Bardzo możliwe, że los właśnie daje Ci w kość, wszystkie Twoje plany spaliły na panewce i znikąd nie widać nadziei… Tarot może w takiej sytuacji udzielić Ci podpowiedzi, co należy zrobić, jakie kroki podjąć, aby wyjść na prostą. Wystarczy, że zapytasz: kiedy poprawi się moja sytuacja w sferze uczuć, finansów? Co mam zrobić, aby nastąpiła poprawa?

Przezorny zawsze ubezpieczony…

Czy zdarzyło Ci się kiedyś zadać to samo pytanie w tym samym czasie kilku doradcom? Jeśli tak istnieje niemal 100% gwarancja, że żadna z otrzymanych przez Ciebie odpowiedzi nie znajdzie odzwierciedlenia w Twoim życiu. Ilu doradców tyle intuicji oraz narzędzi pracy… Wyobraź sobie, że pytasz wciąż o to samo trzy swoje przyjaciółki. Prędzej czy później jedna z nich powie Ci to, co chcesz usłyszeć i będzie to odpowiedź “na odczepnego”.

A może jednak?

Bardzo podobne zjawisko zachodzi wówczas, kiedy zadajesz to samo pytanie w krótkim odstępie czasu. Niestety najczęściej w takiej sytuacji Tarot nie ujawnia prawdziwych informacji bądź przekłamuje wróżbę dla osoby, która zadaje pytanie. Najbezpieczniej z powtórnym zadaniem tego samego pytania będzie poczekać, aż w danym, interesującym Cię aspekcie zajdą już jakieś zmiany lub minie czas spełnienia przepowiedni.

W pytaniach skierowanych do kart warto zawrzeć:

  • swoje imię i datę urodzenia,
  • imię/imiona i daty urodzenia osób o które chcemy zapytać lub które mają zostać uwzględnione we wróżbie, np. partner, partnerka, dziecko,
  • krótki zarys sytuacji o którą pytamy.

 

PIERWSZA-WROZBA-STRONA

Dodaj komentarz